PIOSENKI DLA PASAŻERÓW KLASY DRUGIEJ.

Andrzej Ozga – aktor, reżyser, piosenkarz, autor i satyryk specjalizujący się w doprawionej satyrą piosence literackiej, oraz formach kabaretowych, teatralnych.  Trzykrotnie laureat Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Dwukrotnie Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej w Warszawie. Jego piosenki śpiewali bądź śpiewają między innymi Edyta Geppert, Katarzyna Groniec, Krystyna Prońko, Ewa Błaszczyk, Aleksander Nowacki, Michał Bajor.

Na recitale  – wieczory autorskie – Andrzeja Ozgi składają się piosenki pisane z myślą o własnym – bardzo ekspresyjnym – stylu wykonawczym. Piosenki, w których w liryczno -sarkastyczny sposób, czepia się on współczesnego świata, zawsze z poczuciem humoru, z doskonałym wyczuciem anegdoty.

W roku 2012 wydał autorską płytę „ANDRZEJ OZGA z o.o.”  z której materiał stanowił trzon recitalu pod tym samym tytułem.
„PIOSENKI DLA PASAŻERÓW KLASY DRUGIEJ” to kolejna odsłona recitalu – wieczoru autorskiego, w którym oprócz kilku dobrze publiczności znanych, Andrzej Ozga prezentuje piosenki nowsze i całkiem nowe.

 

ODWOŁANY! Recital Andrzeja Ozgi