Aktor filmowy, teatralny i estradowy. Od 1977 do 1999 r. związany z Teatrem Ateneum w Warszawie, w którym stworzył wiele niezapomnianych kreacji m.in. w „Pornografii” W. Gombrowicza, „Zemście” A. Fredry oraz „Wiśniowym Sadzie” A. Czechowa. Współpraca z Wojciechem Młynarskim zaowocowała takimi spektaklami, jak: „Tuwim”, „Brel”, „Wysocki”, a wreszcie przebojowym, kabaretowym „Hemarem”. Liczne występy w programach telewizyjnych i teatrach TVP przyniosły Borkowskiemu dużą popularność, którą ugruntowały role w serialach. Piotr Rafalski z „Klanu” czy Jakub Reut z „Matek, Żon i Kochanek” to postaci, które zapewniły ich wykonawcy pozycję gwiazdy.
Borkowski obdarzony jest ciepłym, silnym głosem, który pozwala mu na szerokie możliwości repertuarowe. Spotkanie z nim to humor, kabaret, monologi satyryczne, a przede wszystkim piosenki – największe przeboje Franka Sinatry i inne.

Bilety : 15 zł (przedsprzedaż od 1.03 w KKS lub https://biletyna.pl/koncert/Recital-Jacka-Borkowskiego) ilość miejsc ograniczona

Recital Jacka Borkowskiego