„Piosenki od serca”
Duet STRYJECKI / TOMANEK tworzą Mat Stryjecki i Andrzej Tomanek (znany z kabaretu OTTO). Wykonawcy przyjaźnią się od czasów studenckich i wiele razy występowali wspólnie – dawniej jako Formacja Prodiż a po kilkuletniej przerwie jako Okularnicy. Duet STRYJECKI / TOMANEK powstał w roku 2019 i prezentuje piosenki, których autorem (tekst/muzyka) i wykonawcą jest Mat Stryjecki. Wykonawcy stawiają na pogodę i pozytywny przekaz prezentowanych utworów. Wyznają prostą ideę, że piosenka ma sprawiać przyjemność odbiorcy, przy czym wcale nie szkodzi, jeśli przy okazji posiada ona niegłupi tekst.

Mateusz Stryjecki, artysta plastyk i malarz, kompozytor muzyki chilloutowej, autor i producent muzyki teatralnej, poeta, autor i wykonawca piosenek. Laureat wielu festiwali piosenki poetyckiej, autorskiej. Na co dzień również wykładowca w Warszawskiej Szkole Reklamy i Wyższej Szkole Biznesu, Mediów i Reklamy. Prywatnie zakochany w Małgosi, właściciel Kota, miłośnik muzyki, podróży i dobrego jedzenia.

Andrzej Tomanek, artysta kabaretowy (Kabaret OTTO) i muzyk. Zdobywca licznych nagród na festiwalach studenckich oraz na festiwalu Debiuty w Opolu w latach 80. Debiutował w kabarecie Różowe Świnki, następnie związał się z kabaretem OTTO, w którym występuje do dziś. Prywatnie miłośnik dobrego humoru, muzyki i wszelkiego rodzaju gitar.

Bilety : 10 zł do nabycia w KKS lub na https://biletyna.pl/koncert/Duet-StryjeckiTomanek-Piosenki-od-serca

Koncert Stryjecki/Tomanek